sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
A może usługa odszukiwania Guard System?
A może usługa odszukiwania Guard System?
Nieważne ile alarmów oraz systemów zabezpieczeń jest zainstalowanych w samochodzie - to i tak nie powstrzyma potencjalnego złodzieja przed kradzieżą samochodu.

Guard Systems Polska S.A. zajmuje się namierzaniem i odnajdywaniem skradzionych obiektów, w Polsce działa od 1997 roku. Nasze korzenie wywodzą się ze Skandynawii. Guard System został w całości opracowany i wytworzony w Norwegii, na zamówienie jednego z największych  towarzystw ubezpieczeniowych – Unii Storebrand, do  odszukiwania łodzi turystycznych i jachtów. W efekcie dalszego rozwoju modułu, znalazł on zastosowanie w różnych segmentach rynku.  Stosuje się go do ochrony  maszyn budowlanych, samochodów, łodzi, przyczep kempingowych oraz kontenerów, których kradzieże stanowią poważny problem nie tylko w Skandynawii, ale również w Polsce.

Guard System jest najlepszym na rynku system śledzenia i odszukiwania opartym na zaawansowanej technologii radiowej i nie jest zależny od technologii GSM/GPS. Wykorzystywany jest do bardzo dokładnego i efektywnego namierzania i odszukiwania skradzionych obiektów znajdujących się nawet wewnątrz budynków i kontenerów. Wiemy, że system GPS jest w chwili obecnej bardzo popularny na rynku. Dzięki niemu możesz zobaczyć gdzie jest Twój samochód i pokazać to Twoim znajomym, możesz także zobaczyć gdzie znajduję się samochód Twojej dziewczyny lub w jakim miejscu przebywa Twój znajomy. Jednak w przypadku kradzieży system GPS jest zupełnie nie przydatny. GPS potrzebuje podłączenia do widocznej anteny, czystego połączenia z satelitą (nie działa  zatem w stalowych kontenerach czy parkingach podziemnych) oraz podłączenia do zewnętrznego źródła zasilania. Guard System rozwiązuje ten problem.

Nasz system jest w stanie namierzyć skradziony obiekt z dokładnością około 2-3 centymetrów zarówno w kontenerach jak i w budynkach. Moduł GS ma własne źródło zasilania, nie wymaga podłączenia do urządzeń w samochodzie i nie ma wpływu  na działanie elektroniki w  pojeździe, należy dodać,że  moduł Guard znajduje się  w stanie uśpienia.

Moduł Guard jest  wodoodporny
- certyfikat IP-67, posiada również znak bezpieczeństwa B, oznaczenie odpowiadające wymaganiom europejskim EC oraz ocenę skuteczności PIMOT–u.

Guard System posiada również zaawansowaną kontrolę granic, klient GS jest informowany poprzez SMS o zbliżaniu się jego samochodu do granicy. Jeśli samochód został skradziony, właściciel kontaktuje się z Policją i centralą GuardSystem. W ciągu następnej godziny uruchamiana jest procedura namierzania i poszukiwania. GuardSystem kontroluje i zarządza wszystkimi etapami operacji namierzania. Posiadamy własne centrum alarmowe, samochody, specjalnie przeszkolony personel oraz własne samoloty. Guard System posiada również autoryzowanych dilerów/instalatorów na terenie całej Polski.

Dlaczego warto wybrać Guard System?

OSZCZĘDNOŚĆ - GuardSystem umożliwia uzyskanie wysokich zniżek w Towarzystwach Ubezpieczeniowych ( nawet do 20%)

SZYBKOŚĆ  REAKCJI - Operacja poszukiwania zaczyna się natychmiast po zgłoszeniu kradzieży.

NIEZALEŻNY – System posiada własną baterię wystarczającą na rok użytkowania, moduł nie jest podłączony do zewnętrznego zasilania

PEWNOŚĆ - Większość producentów maszyn i samochodów nie wyraża zgody na wewnętrzne instalacje. Jednakże GuardSystem jest akceptowany, ponieważ  nie wymaga  podłączenia do elektroniki w zabezpieczonym obiekcie.

POCZUCIE BEZPIECZEŃSTWA - Klient nie zna miejsca instalacji

DYSKRETNOŚĆ – Odnajduje, nie monitoruje


Więcej na: www.guardsystem.com.pl