sklepzkamerkami
Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Poleć nas innym
13 SPIN – trzynaste, doroczne Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych, Ekspertów, Producentów i Dystrybutorów rozwiązań w branży niskich prądów - zapraszamy
(2015-08-10)
W dniach 14–15października 2015 w BUKOVINA Terma Hotel Spa w Bukowinie Tatrzańskiej odbędzie się jesienne Spotkanie Projektantów Instalacji Niskoprądowych – wydarzenie, które od 13 lat stanowi centralne miejsce umożliwiające wymianę kontaktów, wiedzy i doświadczeń w branży niskich prądów. 13 SPIN dedykowany jest dla projektantów instalacji niskoprądowych z obszaru południowej i centralnej Polski.

Przegląd nowości branżowych,praktyczna wiedza, specjalistyczne prezentacje i wykłady, indywidualne konsultacje, testowanie i porównywanie rozwiązań proponowanych przez Partnerów Spotkania oraz unikatowa atmosfera to tylko część powodów, dla których 13 SPIN warto wpisać w swój kalendarz.

- Sprawdź szczegóły na www.spin.lockus.pl-

W trakcie spotkania uczestnicy przetestują rozwiązania ponad trzydziestu producentów i dystrybutorów:
- Złoci Partnerzy: AAT HOLDING, BKT Elektronik,FAAC/HUB,Hikvision, Honeywell Security Group, Nedap,
- Srebrni Partnerzy:Ambient-System, Axis Communications, A+V,BOSCH z DTS-SYSTEM, Canon Polska, CIAS, D-Link, GE Industrial Solutions,HARTMANN TRESORE,NSS/BCS, OPTEX, Polon-Alfa, PULSAR, Samsung Techwin, SimpleAV, SLX,
-  Brązowi Partnerzy: ABB, Extron Electronics, Grandstream z Impet Computers,TP-Link, Trend Control Systems, WAGO ELWAG.

Projektancie dołącz do uczestników SPIN i miej realny wpływ na branżę niskich prądów w Polsce. Udział w 13 SPIN daje możliwość bezpośredniego kontaktu, który jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój relacji biznesowych, tworzenie nowych projektów oraz zdobywanie fachowej wiedzy nt. najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.

- Bądź na bieżąco i śledź fanpage SPIN www.facebook.com/SPINiSPINExtra-

LOGO 13 SPIN.jpg


Kontakt:

Edyta Marek, Menedżer Projektu
e-mail: emarek@lockus.pl 
tel. kom. +48 601 676 844
www.spin.lockus.pl
www.facebook.com/SPINiSPINExtra

 lockusm.jpg

Informacje o LOCKUS
Lockus to spółka specjalizująca się w podnoszeniu jakości spotkań w branży nowych technologii. Organizujemy wydarzenia, które łączą zainteresowane współpracą strony. Wdrażamy i realizujemy projekty umożliwiające osiąganie celów sprzedażowych i wizerunkowych. Maksymalizujemy korzyści płynące z bezpośrednich kontaktów biznesowych.

 
alarmy_rgb1.png

Patronem Medialnym Wydarzenia